EDUKACJANA PŁYWALNI KAPRY

Bardzo ważna rolę w życiu naszej  pływalni pełni  działalność  dydaktyczna związana z nauką pływania  ratownictwem wodnym, nurkowaniem, edukacją specjalistów w dziedzinie nauki pływania (zajęcia dydaktyczne ze studentami, praktyki pedagogiczne, kursy itp.) 

Kadrę pedagogiczną stanowią w większości absolwenci AWF i WSKFiT  posiadający  uprawnienia trenerskie lub instruktorskie z pływania  oraz wieloletni staż  pracy . Nadzorem  pedagogicznym i dydaktycznym  oraz  organizacją zajęć zajmuje się bezpośrednio dyrektor pływalni.

Naszą działalność edukacyjna prowadzimy w następującym zakresie:

  • Indywidualna i grupowa nauka i doskonalenie pływania w 6 szkółkach pływackich z których korzysta około 400 osób tygodniowo
  • Zajęcia dydaktyczne ze studentami WSKFiT oraz kursy instruktorskie  , nurkowe i ratownictwa wodnego i praktyki pedagogiczne
  • Nauki pływania dla szkół podstawowych  w ramach programu  dla kl III  szkół pruszkowskich finansowany przez Urząd Miejski  , programu Ministerstwa Sportu „ Umiem pływać” dla szkół z powiatu pruszkowskiego oraz z  grupami  z Pruszkowa i powiatu pruszkowskiego , które same opłacają lekcje pływania. Tygodniowo z naszych usług korzysta około 2500 dzieci i młodzieży z 35 szkół pruszkowskich (94 godz.) i powiatu pruszkowskiego (40 godz.) 
  • Treningi pływackie w sekcji UKS KAPRY
  • Edukacja uczestników kąpieli na pływalni i kąpielisku na temat bezpieczeństwa sanitarnego i kąpieli oraz zasad zachowania się w saunie.

WYKAZ SZKÓŁEK I INSTRUKTORÓWUPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA ZAJĘĆ NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA

Lp.SZKÓŁKATERMINY
1.ROKKEL
Trener mgr Robert Kwiatkowski Tel.604 498 902
b.rekreacyjny – poniedziałek, środa, piątek 17.00 – 18.00
b.sportowy – poniedziałek, środa, piątek 18.00 –19.00 19.00 - 20.00
2.Active Sport
instruktor mgr Marta Kryszczuk tel. 506 192 444
b.rekreacyjny
środa 18.00 – 19.00 niedziela 10.00 – 14.00
3.ULISSES
trener mgr Przemysław Pruszkowski tel. 600 226 806
b.rekreacyjny
wtorki 17.00 – 18.00 19.00 – 20.00 czwartki 17.00 – 19.00 b.sportowy
wtorki 18.00 – 19.00, 20.00 – 21.00
4.SPORT SWIM
trener mgr Iwona Borkowska 505 018 589
b.rekreacyjny
poniedziałek , środa , piątek 18.00 – 19.00, 19.00 – 20.00
5.MK Sport Team
instruktor mgr Mariusz Kiełbus
b.sportowy
wtorki, piątki 17.00 – 18.00
6.S-Line
instruktor mgr Katarzyna Kuciej 502 539 861
b.rekreacyjny – niedziela 17.00 – 19.00
b.sportowy – niedziela 17.00 – 20.00
7.SC ŚLIWIŃSCY
instruktor mgr Marek Śliwiński 604 514 291
b.rekreacyjny
soboty 8.00 – 11.00
8.Akademia Zdrowia
instruktor mgr Wojciech Kaźmierczak 609 101 313
b.rekreacyjny
wtorek 18.00 – 19.00 sobota 10.00 – 13.00 b.sportowy
czwartek 17.00 – 20.00 sobota 13.00 – 17.00
9.ORKA
instruktor Paweł Samorek 698 227 436
b.rekreacyjny
wtorek, czwartek 17.00 – 18.00

LISTA TRENERÓW I INSTRUKTORÓWPROWADZĄCYCH INDYWIDUALNE LEKCJE PŁYWANIA

  • FALA – instruktor mgr Agnieszka Zielińska – tel. 503 957 935
  • NEMO – instruktor Rafał Wiśniewski – tel. 512 133 903
  • WODNIK – instruktor Michał Baksalerski – tel. 507 172 749
  • LOGO SC – instruktor mgr Patrycja Pasierbińska – tel. 600 017 047
  • Trener pływania, piłki ręcznej i aqua aerobiku mgr Patrycja Młynarska – tel. 509 990 545
  • Instruktor pływania i Judo mgr Ariel Wawer – tel. 510 563 121
  • Instruktor mgr Jarosław Waszczuk – tel. 606 716 628
  • Trener mgr Waldemar Cichawa – tel. 504 166 073
  • Instruktor pływania, instruktor hydrobik, trener piłki siatkowej mgr Aneta Wikłacz – tel. 572 537 181
  • Instruktor mgr Monika Jastrzębska – tel. 503 931 960
  • Trener mgr Rafał Grochocki – tel. 511 043 821
  • Trener pływania i tenisa dr Jerzy Zieliński – tel. 501 867 067