KAPRY DLA SENIORAMIEJSKA PŁYWALNIA KAPRY W PRUSZKOWIE PRZYJAZNA SENIOROM

Warto być aktywnym: jak zapewniają naukowcy już 15 minut ćwiczeń dziennie przedłuża nasze życie nawet o trzy lata, dlatego warto zacząć ćwiczyć już dziś! Gimnastyka w wodzie nie wymaga dużego wysiłku, ta forma aktywności fizycznej jest doskonała dla osób w każdym wieku, bez względu na poziom sprawności fizycznej. Ćwiczenia w wodzie są receptą na wiele dolegliwości zdrowotnych. Aktywność w wodzie skutecznie zapobiega przeziębieniom, opóźnia oznaki upływu czasu i wzmacnia najważniejszy z mięśni ludzkiego organizmu – mięsień sercowy. Lekcja ćwiczeń w wodzie jest doskonałą zabawą, daje pełną satysfakcję i poprawia samopoczucie.

Aktualna oferta:
PORANEK SENIORA

Ostatnia niedziela miesiąca, godz. 7.15 – gimnastyka 30 min., możliwość konsultacji z instruktorem.

NORDIC WALKING z instruktorem

Każda ostatnia sobota miesiąca – godz. 08.00-09.00.

Zbiórka w holu głównym pływalni. Pamiętajcie drodzy seniorzy o zabraniu kijków. Nordic Walking jest łatwiejszy i bardziej efektywny niż wiele innych dyscyplin. Przy marszu z kijami tętno wzrasta o 5-17 uderzeń na minutę, mięsień sercowy pompuje więcej krwi, dzięki czemu nasz organizm jest lepiej dotleniony. Nordic Walking poprawia sprawność układu krążenia. Po dobrym opanowaniu techniki – uaktywnia 90% mięśni całego ciała. Nordic Walking łączy w sobie najlepsze cechy idealnej aktywności ruchowej dla wszystkich. CZAS NA TWÓJ RUCH !!!

HYDROBIC

Środy, piątki o godz. 20.00: bilet + opłata u instruktora (koszt zajęć ustala instruktor posiadający certyfikat uprawniający do pracy na Pływalni KAPRY.

AQUA – AEROBIC 

Poniedziałki, wtorki, czwartki w godz. 21.00 – 21.45 Koszt: bilet wstępu na basen + 5 zł.

KAJAKI

W okresie od czerwca do połowy września zapraszamy emerytów bezpłatne na spacery kajakowe w parku Potulickich (godziny i termin zostaną podane po otwarciu sezonu kajakowego).

SPECJALNY BILET ULGOWY 

Dla emerytów i rencistów- 4 zł/godz. (każda następna minuta 7 gr.), ważny od poniedziałku do piątku w godz.14.00 –16.00, we wszystkie dni tygodnia emeryci i renciści uprawnieni są do biletów ulgowych.