12 Mikołajki na Kapry

10 grudnia 2017 r. w godzinach 15:00 – 18:00 na Pływalni KAPRY odbyły się już 12 Mikołajkowe Zawody Pływackie pod honorowym patronatem Prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego i patronatem medialnym Głosu Pruszkowa oraz Telewizji Kablowej.

W tym roku w zawodach uczestniczyła rekordowa liczba dzieci bo około 100, a także imponująca liczba rodziców na czele, UWAGA! ze wspaniałą aktorką Małgorzatą Sochą.

Zawody zostały podzielone na dwie części. W pierwszej z nich uczestnicy, to jest dzieci w wieku do lat 6, wzięły udział w konkurencjach i zabawach, takich jak przepłynięcie 25m stylem dowolnym, „pływanie z przeszkodami” oraz w niezwykle ekscytującej rozgrywce polegającej na „wyławianiu skarbów”.

W drugiej części zawodów dzieci konkurowały ze sobą w wyścigach na dystansie 25m stylem dowolnym w każdej  kategorii wiekowej, następnie zawodnicy wzięli udział w konkurencji polegającej na pływaniu z przeszkodami.

Nie zabrakło też nagród, które zostały wręczone przez dyrektora pływalni KAPRY, Prezesa Towarzystwa „Komorowianie”, a także Prezesa Stowarzyszenia Trenerów Kajakarstwa.

Fundatorami Nagród byli:Dyrektor pływalni KAPRY,Towarzystwo „Komorowianie”,Stowarzyszenie Trenerów Kajakarstwa,Weending Shop – automaty,Prezes Klubu Sportowego „Ulisses”,Prezes Klubu Pływackiego „S-Line”,Prezes Klubu Nurkowego „Diving Extreme”,Szkółka Pływacka „ROKEL”.

Organizacją zawodów zajęła się dyrekcja pływalni KAPRY, natomiast o oprawę medialną zadbał Pan Wojciech Pośpiech, Pan Tomasz Malczyk oraz Telewizja Kablowa Pruszków.

About the Author

By konradmz / Administrator, bbp_keymaster on Gru 16, 2017